Staré dobré časy: Nejoblíbenější hry na starověké téma

Nic není lepším tématem ve slotu než ty největší skvosty lidstva za posledních několik století. Vezměte si vzrušující a pohlcující lekci historie s těmito oblíbenými hrami se starověkou tématikou a sledujte, jak se vám historie lidstva mihne přímo před očima jako prezentace.

Dávná historie má všechny ingredience k vytvoření zábavné výherní automaty s dynamickou hratelností a poutavými příběhy. Poskytovatelům her, plných záhad, objevů a dobrodružství, nikdy nedojdou nápady s materiálem, který poskytuje samotná historie. Od starověkých epoch dinosaurů až po vzestup velkých civilizací jsou varianty slotů se starověkou tématikou stejně bohaté a rozmanité jako kultury, které obsahují.

4 hry se starověkou tématikou, které si můžete užít

Zažijte slavné dny minulosti v těchto oblíbených hrách na starověké téma. Mezi velkými světovými civilizacemi je egyptská říše jistě oblíbeným fanouškem mezi nadšenci do automatů a poskytovateli her. Další slavné panteony, jako jsou Řekové a Aztékové, ožívají na válcích a patří mezi nejoblíbenější hry se starověkou tématikou v online kasinech kdekoli na světě.

Zde je kompletní seznam 4 nejlepších historických dobrodružství, do kterých se můžete pustit, když se rozhodnete roztočit válce:

Kniha mrtvých (Play’n GO)

Připojte se k dobrodruhovi Richi Wildovi, který se vydává do bujných deštných pralesů a spalujících pouští Afriky, to vše ve jménu archeologie a vědy. Pojmenovaný po bohu podsvětí Anubisovi, prozkoumejte velký egyptský panteon a odhalte masivní výplaty a prastaré funkce automatu s každým otočením.

Získejte šanci odhalit poklady až do výše 250 000 mincí v tomto formátu hry s 5 válci a 10 výherními řadami, když odemknete tajemství starověkého Egypta.

Gonzo’s Quest (Netent)

Španělský conquistador Gonzo se chystá vydat na další plavbu přes husté peruánské džungle. V tomto formátu automatu s 5 válci a 20 výherními liniemi hledá ztracené město Eldorado. Procházejte se amazonským klikatým deštným pralesem a získejte šanci na masivní výplaty až 225 000 coinů. Díky funkci Avalanche a bonusu Free Fall vás tento automat s mayskou tématikou vezme na akční dobrodružství na válcích.

3. Údolí bohů (Yggdrasil)

Yggdrasil vytvořil úžasnou animaci a grafiku vhodnou pro faraona v tomto 5válcovém formátu hry s 3 125 způsoby, jak vyhrát. Starověké artefakty zobrazují bohatou kulturu a dekadentní životní styl civilizace jako symboly na kotoučích, zatímco sochy egyptských bohů vyprávějí příběh o slavné říši, která kdysi existovala uprostřed pouště. Roztočte kotouče při RTP 96,2 % a získejte šanci získat bohatství až 1500násobek vaší sázky!

4. Řečtí bohové (pragmatická hra)

Historie by nebyla úplná bez ikonických řeckých bohů starověkého Řecka. Roztočte kotouče s RTP 96,5 % v tomto 5válcovém formátu s 243 výherními řadami a získejte šanci být požehnáni jackpotovou cenou v hodnotě 1000x vaší sázky! The Greek Gods vás osvítí okamžitými odměnami, bonusovými funkcemi a roztočením zdarma v každém roztočení válců v této éterické výherní hře.

Pro staré časy, prožijte starověké civilizace uvedené v širokém výběru herních automatů Slots.io. Od Jurské éry po Středověká království prozkoumávaly historické automaty na válcích všechna významná období v historii.

Pokud byste chtěli nechat minulost za sebou a posunout se vpřed do budoucnosti, na Slots.io se můžete ponořit do různých témat. Seznamte se s nejoblíbenějšími tématy automatů nebo si vyzkoušejte hraní klasických kasinových stolních her, jako je poker a baccarat .