11 způsobů, jak vyhrát pomocí vnitřních sázek v ruletě

Zahrajte si kasino hru plnou nekonečných možností — ruletu. Nechte vše na náhodě čísel v ruletě, abyste rozhodli, zda ze svých vnitřních sázek dostanete vysoké odměny, či nikoli!

Ruleta má dva hlavní typy sázek, které můžete použít k výhře v kole : vnější a vnitřní sázky. U externích sázek sázíte na skupinu čísel a/nebo barev pro vyšší šanci na výhru. Uvnitř sázek se na druhé straně zaměřují na sázení konkrétní sady čísel nebo náhodných čísel.

Všechny vnitřní sázky lze nalézt ve vnitřní části rozložení ruletového kola. Máte možnost získat vyšší odměny, ale je menší šance, že míček dopadne na jedno z vámi zvolených čísel.

Existují typy vnitřních sázek, které můžete vyhrát v ruletě:

 • Rovný

Rovná sázka je, když vsadíte na jedno konkrétní číslo. Je to nejvyšší výplata ze všech vnitřních sázek s poměrem 35:1.

 • Rozdělit 

Dělenou sázku můžete podat vsazením na dvě sousední čísla, jako je 20 a 21. Nabízí výplatní poměr 17:1.

 • ulice

Použijte pouliční sázku k vsazení 3 po sobě jdoucích čísel, jako jsou 1, 2 a 3. Výplatní poměr je 11:1.

 • Šest řádek 

Na základě rozložení stolu umístíte svou sázku na 2 sloupce, které obsahují 6 čísel pro sázku na šest řad. Dává výherní poměr 5:1.

 • Roh 

Umístěte svou sázku na průsečík 4 čísel a vsaďte na roh. Má poměr výher 8:1.

 • Trio 

Sázejte na 3 čísla včetně nulového slotu. To má šanci na výplaty 11:1.

 • Košík 

Košovou sázku lze provést pouze v Americké ruletě, protože umístíte sázku, která zahrnuje 0, 1, 2 a 3 sloty. Má poměr výher 6:1.

Každý typ sázky má různá procenta výher v závislosti na typu ruletového kola, na kterém hrajete. Mezi americkou a evropskou ruletou je rozdíl , takže to vezměte v úvahu při uzavírání vnitřních sázek.

Více odvážných odměn se sázkami na volání

V kategorii vnitřních sázek v ruletě jsou v evropské ruletě k dispozici sázky na dorovnání, zejména ve francouzské ruletě . Call sázky se řídí jedinečným systémem, pokud jde o sázení vašich čísel. Níže uvedený seznam ukazuje různé typy sázek na dorovnání:

 • Sousedé Zero :

„Voisins du Zero“ se překládá jako „sousedé nuly“ a to se týká velké části 17 čísel kolem 0. Musíte umístit 9 nebo násobky 9 žetonů na rozmezí od 22 do 25 podle evropské rulety.

 • Hra nula

Čtyři nebo násobky 4 žetonů se vsadí na sedm čísel nejbližších 0 (od 12 do 15). Můžete podat rozdělené sázky podle toho, jak jsou uspořádány na rozložení stolu.

 • Třetina válce

Existují tři úrovně, které zabírají 1/3 kola a můžete umístit 6 nebo násobky 6 na rozdělení 12 čísel. To zahrnuje čísla 5, 8, 10, 11, 13, 16, 23, 24, 27, 30, 33 a 36.

 • Sirotci

Orphelins odkazuje na zbývající čísla, která nelze vyhrát ani ve Voisins, ani v Tiers. To zahrnuje 1, 20, 14, 31, 9, 17, 34 a 6.

Odvažte se za lepší odměny

Žetony jsou ve vašich rukou a můžete si vybrat, jak chcete vyhrát. Je to odvážná volba uzavírat vnitřní sázky, ale budete mít příležitost být za toto riziko výrazně odměněni. Jako je Americká ruleta od Microgaming nebo Evropská ruleta Play’n GO, abyste viděli, jak vysoko můžete vyhrát, když umístíte vnitřní sázky.